rss rss rss Leia meid sotsiaalvõrgustikest
Kirjuta meile: info[at]calisto.ee

Kes me oleme


 • Calisto Consult »»
 • Partnerid »»

  CALISTO CONSULT

  Sanatoorium Sinu ettevõttele
 • Calisto Consult OÜ on Eesti eraomanikele kuuluv ettevõte, mis on alates asutamisest (1998.a.) tegutsenud finantsnõustamise- ja juhtimisettevõttena. Omame pikaajalist kogemust ettevõtete juhtimisel nii finants- kui üldjuhtimise tasandil ja tegelenud kapitali hankimisega kohalikest ning välispankadest. Alates saneerimisseaduse jõustumisest spetsialiseerusime ettevõtte tervendamise teenuste osutamisele, seda nii saneerimisseaduse raames kui ka väljaspool seaduse regulatsiooni. Selle aja jooksul on nii mõnedki ettevõtted rahulikematesse vetesse juhitud.

  img

  Calistol ei ole olnud vajadust koguda avalikku tuntust, kuid strateegia näeb lähitulevikus ette saneerimise ja finantsnõustamise teenuste senisest laiapõhjalisemat turustamist. Nõustamisprojektide juures tuleb teha tihedat koostööd advokaatide ja audiitorfirmadega. Meil on välja kujunenud head koostöösidemed advokaadibürooga MAQS, audiitorbürooga Rimess aga ka teiste antud valdkonna nõustajatega. Samas esimese valikuna eelistame jätkata koostööd nende õigusnõustajate ja audiitoritega, kes on nõustataval ettevõttel juba partneriks kujunenud.

  Meile annavad konkurentsieelise spetsialiseerumine raskusi tunnetavate ettevõtete aitamisele, kogemused nii panganduse kui ettevõtluse sfäärist, ühised huvid meie kliendiga (võtame ette ainult neid töid, mille edusse meil on usku ning seome enda motivatsiooni ettevõtja eduga), efektiivsus töö korraldamisel, mille tagab “õhuke“ organisatsioon, olematud administratiivkulud ning printsiip, et meie jaoks ei ole ebaolulisi asju, mida delegeerida abitööjõule. Kui me midagi ei oska, siis ütleme seda kliendile ja soovitame kaasata neid, kes seda oskavad. Me ei jää lootma, et asjad lahenevad iseenesest.

  Tagasi algusesse »

  PARTNERID

  img

  REIMO RAID
  Partner
  reimo.raid[at]calisto.ee

  Calisto partner Reimo Raid on osutanud mitmetele ettevõtetele finants- ja üldjuhtimise teenuseid, osalenud ettevõtete juhtimisel juhatuse liikmena ja tegelenud kapitali hankimisega kohalikest ja välispankadest ning Euroopa Liidu struktuurifondidest, asutanud ja müünud mitmeid ettevõtteid ning ärikinnisvara objekte.

  img

  ANDRES VAAKS
  Partner
  andres[at]calisto.ee

  Calisto partner Andres Vaaks on osutanud ettevõtete juhatuse tasandil üldjuhtimise teenust erinevates valdkondades tegutsevatele ettevõtetele, asutanud, restruktureerinud ja müünud äriettevõtteid ning tegelenud ettevõtetele kapitali hankimisega Euroopa Liidu struktuurifondidest.

  Tagasi lehe algusesse »

  Mõtteteri
  Mõned tsitaadid, mis meile meeldivad

  “ Võtke minevikku kui õppetundi ja vaadake, mida saate teha tulevikus. Just sellepärast tasuks võtta minevikku kui saatust, aga tulevikku kui vaba tahet. See on arukas.�
  - Sri Sri Ravi Shankar

  “Enne kui riskid, pead teadma, millega riskid ning riske vähendama, nii palju kui võimalik. Sa pead täpselt ette kujutama, mis juhtub siis, kui kõik läheb täiesti viltu.�
  - Sir Richard Branson


  contact

  Calisto Consult
  Sanatoorium Sinu Ettevõttele

  clrdiv class